Řidič VZV – lorem ipsum sit dolor

Hledáme spolehlivé řidiče VZV

Máme pro Vás pár dobrých důvodů, proč začít svou novou pracovní kariéru právě ve Spolaně

Zaměstnání je u nás jistota, jsme jediným výrobcem PVC a Kaprolaktamu v České republice a výroba se nemůže jen tak zastavit, musí pracovat stále. Jsme jedním z tradičních českých zaměstnavatelů a na trhu úspěšně působíme již více než 125 let. Máme ve společnosti zaměstnance, kteří jsou u nás spokojeni a vytváří zde rodinnou tradici.

Bezkonkurenční benefity:

sleva na pohonné hmoty, stravenka v hodnotě 100 Kč na den, Multisport karta jen za 275 Kč měsíčně, 5 týdnů dovolené, bonus při narození dítěte ve výši 20 000 Kč, příspěvek na penzijní a životní pojištění, příspěvek na Edenred Benefits 7 200 Kč, odměna za doporučení nového zaměstnance ve výši 20 000 Kč. Jednou za dva roky příspěvek na brýle, dále příspěvek na očkování a řada dalších skvělých benefitů.

NĚCO MÁLO O NÁS:

Nejtradičnější společnost Spolana sídli na řece Labi, jsme jednou z největších chemických společností v České republice a zároveň jediným českým výrobcem PVC a kaprolaktamu. Jsme součástí skupiny ORLEN Unipetrol, která je největší rafinérskou a petrochemickou společností v Česku. Unipetrol se stal součástí skupiny ORLEN, která je největším zpracovatelem ropy ve střední Evropě. Dbáme na životní prostředí, mimo jiné u nás sídlí několik včelstev, která produkují velmi kvalitní med.

S ČÍM NÁM MŮŽETE POMOCI?

CO BUDETE POTŘEBOVAT PRO ÚSPĚCH NA NOVÉ POZICI?

PRACOVNÍ DOBA:

Pružná pracovní doba – 37,5 hod. týdně

Tak neváhejte a dejte nám o sobě vědět. Těšíme se na vás!

Zvýhodněná cena 1700 Kč

+ doprava ZDARMA

Zimní wellness pro vaše VZV.

  • Test kondice baterie – ověření stavu baterie, aby Vám nevypověděla v tu nejméně vhodnou dobu
  • Zimní prohlídka VZV– pro správnou funkci stroje, kontrola provozních kapalin
  • Vyčistění chladiče – vyfoukání a zprůchodnění chladiče
  • Promazání řetězů