Servis

Nabízíme Vám

Nabízíme komplexní servisní služby​

Co to pro Vás znamená? Žádné starosti s převozem vozíků, sháněním náhradního vozíku po dobu opravy a nebo stres z nezkušených mechaniků.

Náš servisní tým provádí servis přímo u Vás, ve Vaší firmě. Pokud je převoz do naší dílny nutný, máme vlastní vůz, kterým si převoz stroje zajistíme sami, po opravě Vám jej zpět do firmy dopravíme. Pokud po dobu nepřítomnosti vozíku ve Vaší firmě potřebujete jeho služby, nabídneme Vám adekvátní náhradu po dobu opravy, aby Vás nic nebrzdilo v práci.

Máme širokou servisní síť, působíme na celém území ČR.

Objednejte se

POTŘEBUJETE OBJEDNAT SERVIS NA VÁŠ VOZÍK?​

Nenecháme Vaši práci stát

Provedeme servis takřka na každém vysokozdvižném vozíku, který potřebujete servisovat. Zaměřujeme se na značky jakými jsou Atlet, Unicarriers, Linde, Caterpillar, Hyster, Desta, Mitsubishi, Jungheinrich, Nissan, Clark, Yale a další.

Zajišťujeme běžné servisní prohlídky vč. výměny převodového oleje, pneumatik, opravy motorů, převodovek, hydrauliky atd. Servis provádíme přímo u zákazníka, v případě složitější opravy je možnost využít naši servisní dílnu a také zapůjčit náhradní VZV.

Nedílnou součástí servisních služeb je provedení technických prohlídek vozíků a provedení revize LPG. Ceny za technické kontroly odpovídají druhu, hmotnosti a použitému přídavnému zařízení na manipulačním vozíku. Ceny jsou dle ceníku a souvisí s prováděním dalších služeb poskytovaných naší firmou.

Nabízíme také veškerý sortiment dodávaných náhradních dílů pro vysokozdvižné vozíky, včetně těch, které jsou již staršího data výroby. Náhradní díly na vysokozdvižné vozíky jsme Vám schopni dodat za nízké ceny, většina z nich je buď skladem, nebo k dodání ve velmi krátkých dodacích lhůtách.

V rámci servisu nabízíme zákazníkům prodej trakčních baterií, jejich údržbu včetně oživení trakčních baterií pomocí regeneračního přístroje.

„Upozorňujeme Vás na povinnost provádět pravidelné technické kontroly vysokozdvižných vozíků, a to min. 1 x za 12 měsíců dle Zákoníku práce § 102, odst. 1 a 3, ČSN 268805, Zákona č. 309/2006 § 4 a Zákona o inspekci práce č. 251, § 3., kdy v případě jejich nedodržení hrozí vysoká finanční sankce.“

Upozorňujeme Vás na povinnost provádět pravidelné technické kontroly vysokozdvižných vozíků, a to min. 1 x za 12 měsíců dle Zákoníku práce § 102, odst. 1 a 3, ČSN 268805, Zákona č. 309/2006 § 4 a Zákona o inspekci práce č. 251, § 3., kdy v případě jejich nedodržení hrozí vysoká finanční sankce.

Pokud to bude potřeba, zapůjčíme vám náhradní vozík po dobu opravy

NENECHÁME VAŠI PRÁCI STÁT!​

Nabízíme našim zákazníkům výhodné podmínky

Proč spolupracovat s námi?

tým profesionálů

Naši zkušení kolegové se budou vždy starat o Vaší maximální spokojenost a dodržování termínu je pro nás priorita.

smluvní ceny

S firmami uzavíráme dlouhodobé spolupráce se smluvními cenami, pro maximální spokojenost obou stran.

servisní zázemí

Máme vlastní tým odborníků. Servis provedeme u nás či u Vás a vozík si můžeme sami odvézt a zpět přivést.

Zvýhodněná cena
34 000,- Kč + DPH

+ doprava dle domluvy

Březnová akce

Blíží se jaro! Je čas osvěžit flotilu Vašeho strojového parku.V této souvislosti jsme si pro Vás připravili speciální akci!